Adresimiz

Sakarya mah.Celal Bayar caddesi No:58/B Osmangazi BURSA

Telefon Numaramız

0224 453 1853

Etiket Detayı

İlgili etikete ait konular aşağıdaki gibi listelenmiştir.

Etiket arşivi

UV STERİLİZASYON NEDİR

Ultraviyole ışınları ile dezenfeksiyonun tam olarak gerçekleşebilmesi için su içerisinde hiçbir tortu bulunmaması gerekmektedir. Ultraviyole ışını ile dezenfekte edilecek su, ışınların suyun bütününe gerekli yoğunlukta ulaşmasını temin etmek için sudan tortu, bulanıklık gibi parametrelerin uzaklaştırılması ve sisteme berrak olarak girmesi gerekmektedir.

Ultraviyole Sistemleri ile dezenfeksiyon suya herhangi bir kimyasal veya oksidant ilave edilmeksizin mikroorganizmalarının etkisiz hale getirilmesi işlemidir. Tüm benzeri cam bir kılıfın içine yerleştirilmiş ultraviyole lambası sayesinde cihaza giren suya dozajı ayarlı UV IŞINI verilir. Bu ultraviyole ışınları ultraviyole mikroorganizmaların DNA yapısını bozarak etkisiz hale gelebilmesini sağlar. Bu şekilde ortalama %99,9 oranında dezenfeksiyon verimi elde edilmektedir.

Ultraviyole Sistemlerinde dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise sistemin kullanımına mümkün olduğunca en yakın yere konmasıdır. Ayrıca sistemden çıkan su özellikle atmosfere açık ayrı bir üniteye girmemeli ve bekletmeden kullanılmalıdır. Ultraviyole ünitelerinde iyi bir verim elde etmek için periyodik bakım önemlidir. Senede bir kere UV lamba değişimi ve ham su kalitesine bağlı olarak, periyodik olarak kuvars cam temizliği yapılmalıdır. Bu temizliğin yapılmaması durumunda, UV ışınım etkinliğini azaltacak ve cihaz verimi düşecektir.

EV SU ARITMA SİSTEMLERİ

NEDİR EV SU ARITMA SİSTEMLERİ?

  • Toplam 6 filtreden oluşmaktadır.
  • Kompakt görüntüye sahiptir ve az yer kaplar.
  • Yumuşak ve kaliteli su üretir.
  • 12 litre/saat arıtılmış su üretir.
  • 10 litre tank kapasitesine sahiptir.
  • Opsiyonel olarak;
  • Alkalin,
  • Mineral filtre,
  • Detoks filtre özellikleri bulunur.

Kendi suyunuzu en ileri tenoloji ile arıtarak güvenle içebilirsiniz, musluğunuzdan 7/24 sağlıklı su akar, sebze ve meyvelerinizi güvenle yıkayabilirsiniz,
damak lezzetinize uygun çay,kahve vb içeceklerinizi yapabilirsiniz ve uzun yıllar boyunca su probleminizi çözmüş olursunuz.

Evsel su arıtma sistemleri ile kendi suyunuzu kendi imkanlarınız ile arıtarak en güvenli suya ulaşmış olursunuz.Su arıtma sistemlerinde istediğimiz değerleri elde ederek kaliteli suya mutfağımızda büyük bir su arıtma tesisi gibi iş yapan sistemlerle arıtarak içebilirsiniz.